Kilka ślubnych przemyśleń

Dodane: 11-03-2015 09:38
Kilka ślubnych przemyśleń Na prawie każdą istotną uroczystość w naszym życiu należy się dobrze ubrać, ale również trzeba zadbać o odpowiedni pojazd, którym dojedziemy na miejsce. Są okazje mniej i bardziej ważne, ale wydaje mi się, że najważniejszą okazją, aby porwać się o wynajem będzie ślub. Wynajem auta do ślubu śląskie - i możemy się przejechać Bugatti, McLaren...albo limuzyną czy innym wymarzonym pojazdem na nasz własny ślub!

Poszperaj i przejrzyj różne oferty

Przejrzyjmy nie tylko galerię na stronie fotografa, ponieważ są tam tylko wyselekcjonowane, najlepsze zdjęcia. Zwróćmy uwagę jeszcze na bloga - tam najczęściej są sesje z każdego ślubu, a jeżeli nie, to na pewno będzie ich więcej, niż w galerii. A jeżeli fotograf nie ma bloga? Cóż, to nie za dobrze o nim świadczy.


Terminy, terminy i jeszcze raz terminy

Przede wszystkim - jeśli zamierzamy się pobrać w sezonie letnim, musimy się liczyć z tym, ze fotograf może mieć już pełny grafik. Pamiętajmy, że wesela mają miejsce zazwyczaj w soboty, więc ktoś inny może nam "sprzątnąć" fotografa sprzed nosa.

Dlatego polecam wczesną rezerwację, żeby zapobiec problemom. Zwłaszcza, jeśli wymarzyliśmy sobie, że ta konkretna osoba będzie robić nam zdjęcia.


Nie patrz na cenę, patrz na portfolio i opinie

Inna sprawa, że są również fotografie wyjątkowe. Za tym idzie odpowiednio wysoka cena, oraz trudność z rezerwacją terminu. Co nie powinno dziwić, jakość musi być droga, a mimo wszystko chętnych nie brakuje.

Czy warto mieć takiego artystę na swoim weselu? Cóż, to zależy od priorytetów. Dobre fotografie zawsze będą doskonałą pamiątką, którą z dumą będzie można pokazywać następnym pokoleniom. Moim zdaniem - warto. Bo to jedyne (poza wspomnieniami) co zostanie z tego wyjątkowego dnia.


Tani fotograf to nie koniecznie dobry fotograf

Kolejna sprawa, to wymagajmy podpisania umowy, żeby nie okazało się, że wyjdą potem jakieś dodatkowe koszty. Najlepiej podpisać umowę precyzującą zakres wykonanych przez fotografa prac (ilość zdjęć, fotoksiążka, itd.).

Niestety, większość zdjęć ślubnych jest po prostu zła, nawet pod aspektem techniki fotografowania, a co dopiero jeżeli chodzi o artyzm. W wypadku tego rodzaju usługi decydujący głos ma rynek, dlatego liczy się - najczęściej cena.


Co to ślub? Definicja

Ślub stanowi ważne wydarzenie w większości społeczeństw. W krajach europejskich panna młoda i pan młody są pytani przez osobę prowadzącą ceremonię, czy pragną zawrzeć małżeństwo ? bez obopólnej zgody małżeństwo nie może być zawarte. Oboje muszą spełniać określone kryteria wiekowe, aby ich zgoda była w pełni świadoma. Publiczna forma ślubu pozwala każdemu członkowi społeczności na zgłoszenie sprzeciwu, jeżeli jego zdaniem istnieją okoliczności uniemożliwiające zawarcie małżeństwa.

Źródło: http://pl.wikipedia.org/wiki/Ślub© 2019 http://auto-centrum.rzeszow.pl/